Pravidlo hromadně přejmenovat kategorie

Zdravím, je v Road mapě již někde udělat úpravu u pravidla hromadně přejmenovat kategorie a to, ať co mám na vstupu tak je na výstupu a ne pokud to obsahuje.

Pomohlo by, ikdyby ty položky šli posouvat nahoru. A´t nemusím posouvat kliknout, vybrat, smazat, vložit. A to stejné na dalším řádku…

Plus kolikati položek se to týká.

A ideálně i ikona pro proklik do produktů, kde ty produkty budou již vyfiltrovaný.

PS. Děkuji.

hromadne2

Cílem je, aby se mně to nepřepisovalo, když jednou za čas přijde nějaká kategorie.
Mohla rychleji přesouvat kategorie mezi sebou. Věděla kde je 0 produktů a je to něco historického.
Pokud je kategorie s více produkty, tak se jí více věnovala a rovnou si ji rozklikla. A viděla co je tam za produkty.

A ještě si vzpomínám na požadavek zvýraznit nové řádky, když se u editace pravidla znovu klikne na předvyplnění levé strany a pár nových oddělení ve formuláři přibude, tak ať jsou hned vidět.
To by bylo podle mě taky fajn a říkal mi o tom @MirekSedlak .

Jinak třeba to přemístění řádků nebo volba, zda se zadaný text na levé straně má vyhledávat nebo vzít tak jak je už zadáno vývojářům bylo spolu s dalšími úpravami. Část těchto požadavků se vyřešila, ale tyhle co píšeš ještě zařazené k realizaci nejsou. Možná k tomu více napíše @pavel_rusinsky, který je v roadmapě pro další vývoj aktuálně ponořený.

Peti, tohle aktuálně v roadmapě není. Teď tam máme úkol podívat se na pravidla jako celek trošku podrobněji. Takže k úpravám jednotlivých pravidel se dostaneme. Mám to poznamenané a budeme se tomu určitě věnovat. Díky moc za tip, těch není nikdy dost!