Pravidlo hromadně přejmenovat kategorie

pravidla

#1

Zdravím, je v Road mapě již někde udělat úpravu u pravidla hromadně přejmenovat kategorie a to, ať co mám na vstupu tak je na výstupu a ne pokud to obsahuje.

Pomohlo by, ikdyby ty položky šli posouvat nahoru. A´t nemusím posouvat kliknout, vybrat, smazat, vložit. A to stejné na dalším řádku…

Plus kolikati položek se to týká.

A ideálně i ikona pro proklik do produktů, kde ty produkty budou již vyfiltrovaný.

PS. Děkuji.

hromadne2


#2

Cílem je, aby se mně to nepřepisovalo, když jednou za čas přijde nějaká kategorie.
Mohla rychleji přesouvat kategorie mezi sebou. Věděla kde je 0 produktů a je to něco historického.
Pokud je kategorie s více produkty, tak se jí více věnovala a rovnou si ji rozklikla. A viděla co je tam za produkty.


#3

A ještě si vzpomínám na požadavek zvýraznit nové řádky, když se u editace pravidla znovu klikne na předvyplnění levé strany a pár nových oddělení ve formuláři přibude, tak ať jsou hned vidět.
To by bylo podle mě taky fajn a říkal mi o tom @MirekSedlak .

Jinak třeba to přemístění řádků nebo volba, zda se zadaný text na levé straně má vyhledávat nebo vzít tak jak je už zadáno vývojářům bylo spolu s dalšími úpravami. Část těchto požadavků se vyřešila, ale tyhle co píšeš ještě zařazené k realizaci nejsou. Možná k tomu více napíše @pavel_rusinsky, který je v roadmapě pro další vývoj aktuálně ponořený.


#4

Peti, tohle aktuálně v roadmapě není. Teď tam máme úkol podívat se na pravidla jako celek trošku podrobněji. Takže k úpravám jednotlivých pravidel se dostaneme. Mám to poznamenané a budeme se tomu určitě věnovat. Díky moc za tip, těch není nikdy dost!