Pricing Rank pro hlídání vašich cen

Nová Mergadova appka Pricing Rank umí hlídat vaši cenovou politiku na Heurece a pomůže vám ji nastavit. Máte-li k ní dotazy, připomínky nebo náměty, můžete je napsat přímo sem!

1 Like

Aplikace bude dostupná v Mergado Store počínaje pondělím 28.11.2016, tady je ukázka:

2 Likes

Až v pondělí?
Já se tak těšil :smile:

1 Like

Bude aplikace zdarma?

Aplikace bude placená (386 Kč/měs.) se zkušební dobou (10 dnů) zdarma na vyzkoušení.

Prozatím není zařazeno v MERGADO Store souhlasí?

1 Like

Právě teď už je aplikace Pricing Rank dostupná k aktivaci v Mergado Store :wink:

Budeme rádi za připomínky a náměty do další verze aplikace, ať je pro všechny uživatele co největším přínosem.

1 Like

Jsou někde napsané nějaké tipy, jak s aplikací pracovat, resp vytáhnout maximum z nastavení cenových politik?

Zatím máme hotový článek na blogu s představením aplikace a nově také videonávod, jak Pricing Rank aktivovat a začít používat.

Expertní tipy se objeví věřím časem, jakmile budou mít s aplikací zkušenosti další uživatelé. Zatím je Pricing Rank na světě jen 3 dny, tak to bude ještě chvíli trvat. :wink:

1 Like

Ok, diky Ludo. Zapnul jsem a testuji. Treba neco objevim a napisu :wink:

Parádní video @katerina_smajzrova super!

Možno som to len prehliadla, ale aké typy produktov aplikácia vlastne zohľadňuje? Všetky? Len spárované? Vylučuje osamotené produkty?

Ďakujem za doplnenie :slight_smile:

Položky zboží definuješ v rámci cenových politi - definuješ tam, na jaké výběry se má daná politika použít.

Možnosti výběrů přitom ukrutně rozšíří tahle nenápadná datová sovička. Umí totiž do výběrů dostat data ze statistik Heureky a Google Analytics. Takže můžeš zkoumat třeba jen spárované, s určitou popularitou atp. :smile:.

Sovička + Pricing Rank + Liška = z toho by mohli byť celkom zaujímavé výsledky :slight_smile:

Jdem kutit!! :blush:

4 Likes

Ahojte,
jak je možné docílit toho, aby mi pricing rank nátáhl 100% dat? :-/
Nespárované data jsou jasné tam není co řešit… Ale potřeboval bych mít vyřešené všechny ty produkty…
(a ano stejné spárování ±5 produktů včera kolem oběda když pricing přepočítává data)

obrazek

Ahoj Jirko,

vývojář Pricing Ranku mi k tvému dotazu napsal, že aplikace samotná kontroluje vše, co posílá Heureka v sortiment reportu. Zkus případně kouknout, kolik v něm máte produktů.

Pokud bys to chtěl řešit nějak dál, pošli nám na support o jaký jde e-shop, ať to můžeme důkladněji prověřit.