Přidání hodnoty z parametru "velikost" do parametru "productname" na výstupu

Dobrý den, může mi někdo poradit jak vytvořím pravidlo, abych dostal hodnotu parametru “velikost” na vstupu do názvu “productname” na výstupu na jeho konec ? Příklad: PRODUCTNAME=“tričko BASIC T olivové”, PARAM/VELIKOST=“XL”, výsledek by měl být PRODUCTNAME=“tričko BASIC T olivové XL”. Pochopitelně pokud produkt nemá parametr "VELIKOSTL, tak by se na názvu nic nezměnilo. Děkuji !

1 Like

Zkuste následující postup:

  1. na stránce Produkty si vytvořte výběr produktů, kde parametr s velikostí není prázdný (tj. vyfiltrujete si jen takové produkty, u kterých parametr s velikostí existuje)

  2. na stránce Pravidla si přidejte nové pravidlo:

  • typ zvolte Přepsat
  • výběr produktů zvolte ten z bodu 1.
  • element, jehož hodnotu budete přepisovat zvolte PRODUCTNAME
  • do pole pro novou hodnotu zadejte proměnné, kterými si původní název produktu a parametru velikost spojíte.
    Proměnné se v MERGADU zapisují tak, že na začátku a na konci mají značku %, takže například by v poli pro novou hodnotu mohlo být tohle:

%PRODUCTNAME% %PARAM { PARAM_NAME = "VELIKOST" } | VAL %

Pozn.: tento zápis se může lišit pokud se elementy s parametrem jmenují nějak jinak, ale jakmile napíšete počáteční značku %, tak se spustí našeptávání proměnných a nemusíte tak všechno psát, jen si vyberete ze seznamu návrhů. :wink:

Při aplikování pravidel na feed se potom vždy spojí název konkrétního produktu (to je ta část: %PRODUCTNAME%) a hodnoty z jeho parametru s velikostí (to je ta druhá část: %PARAM { PARAM_NAME = "VELIKOST" } | VAL %).

Případně se ještě podívejte na krátké video návody, jak pracovat s produkty a pravidly:

Děkuji !

1 Like