Správa dodavatelských XML

velkoobchod
shoptet
xml-dodavatelů

#1

Dobrýden,

lze k Mergadu, které je primárně pro úpravu XML feedu do zboží serverů, přistupovat také jako k nástroji pro úpravu dodavatelských feedů?

Pokud ano, jak lze potom vyřešit zdroje od více dodavatelů do jednoho eshopu?

Díky za info

Ondřej Vítek


#2

Dobrý den, Ondřeji, aby Mergado dokázalo zpracovat dodavatelský XML feed, musí mít strukturu XML některého ze “zbožáků” např. Heureky. Znamená to mít NAPŘ. produkty jako SHOPITEM. Pak ho můžete v Mergadu upravovat. Pokud není XML ve formátu žádného z podporovaných “zbožáků”, nepůjde do Mergada naimportovat. Nejlepší je XML feed zkusit nahrát do Mergada.

Jak dostat více XML feedů do e-shopu, je otázkou e-shopového řešení. Například Shoptet k tomu má modul, který si můžete pronajmout nebo koupit.

Za Besteto vám můžeme pomoct s nastavením propojení, pokud na to bude váš e-shop připravený.


#3

Dobrý den,

díky za info.

Ondřej Vítek


#4

Prosim Vás pane Prichystal, ako sa vola modul od Shoptetu, ktory vie spojit viacej dodavatelskych XML feedov do jedneho? Sme na Shoptete a pokial viem tak tam je len Automaticky import a ten podporuje len jeden import XML feedu.

Dik.

Martin


#5

Dobrý den, tohle je dotaz, který by měl směřovat spíš na podporu Shoptetu. Já jen vím, že máme klienty, kteří mají automatický import produktů od více dodavatelů, takže je možné napojit se na víc různých XML.