Upozornění na konec bezplatného užívání

Ahoj, bylo by možné zobrazovat upozornění v adminu Mergada, když končí něčemu bezplatné období?

Tak jak je to při plánované odstávce.

Děkuji.

Ahoj, díky za námět. To upozornění na plánovaný výpadek je z našeho pohledu opravdu důležitá událost a nejspíš to nebudeme kombinovat s dalšími upozorněními.

Aktuálně chodí informace o končícím bezplatném období 3 dny předem emailem. A taky se zobrazuje ve zprávách v Mergadu. Nestačí to?

Proberu ještě s kolegy, jestli doplnit nějakou další formu upozornění, nic však neslibuji. O-)

Njn, když já ty mejly s týdenníma a denníma přehledama rychle jen proběhnu, když to chodí co den…

Možná jinak nazvat předmět u plateb.

I to samotné načasování sdělení je nešťastné, kdy mně upozornění přijde cca 20. třeba nebo v jinou dobu. A to s tím shopem ještě pracuji. Tzn. mezitím zapomenu shop smazat a následně je 2 v měsíci a mám na účtě zálohovku, kterou musím rušit.
Tzn. Práce pro všechny strany navíc.

Kdyby to ještě došlo dva dny před vystavením…

Dobrý den,

pokud se dívám správně, je tomu již 28 dní, co používáte MERGADO pro e-shop XXX.cz. Za dva dny mu tedy skončí bezplatné zkušební období. Věřím, že Vám mé funkce pomohly a jste se mnou spokojeni.

Zbývající čas do konce tohoto měsíce pro Vás budu pracovat zadarmo, jako malý dárek navíc. První fakturu, ve výši 286,00 Kč pro tento e-shop vystavím na začátku příštího měsíce.

Pokud však nechcete aplikaci MERGADO využívat, smažte z ní prosím všechny své exporty. V takovém případě žádná faktura nepřijde. Pokud by s tím bylo potřeba pomoci, napište prosím.

1 Like

OK, jak jsem psal, ještě to tu probereme, děkuji za námět.

Tohle se řešilo už dávno, nicméně jsem na toto vlákno nyní narazil. Tuším, že notifikace s upozorněním na konec zkušební doby mělo jít do Mergada v lednovém release.

Nemýlím se @davidjanek ?

Děkuji.

1 Like

Ano je to tak. Mělo by se to objevit v releasu 27.1.2020.

2 Likes