Vložení kategorie ze vstupního feedu do CUSTOM_LABEL výstupního

Dobrý den. Potřeboval bych ze vstupního feedu zkopírovat původní CATEGORY_TEXT (struktura webu) a vložit jej do CUSTOM_LABEL výstupního feedu. V pravidle si vkládám přes %CATEGORYTEXT% ale tam se mi vloží obsah výstupního feedu.

Díky za radu

1 Like

Pokud se vstupní element jmenuje CATEGORY_TEXT (s podtržítkem), tak se nejspíš proměnná tohoto elementu bude jmenovat stejně a mělo by v přepisovacím pravidle být: %CATEGORY_TEXT%
Každopádně správný název proměnné zjistíte v Mergadu na stránce Proměnné. :wink:

1 Like

Omlouvám se, špatně jsem to napsal. Na vstupu mám v CATEGORYTEXT kategorii ze struktury webu. Na výstupu mám CATEGORYTEXT dle struktury Zboží.cz. Teď bych potřeboval CATEGORYTEXT ze vstupu dostat do CUSTOM_LABEL_0 na výstupu, abych mohl dělat strukturu kampaní v Skliku dle struktury kategorií na webu. Když ale udělám pravidlo a dám naplnit CUSTOM_LABEL_0 hodnotama %CATEGORYTEXT%, tak se automaticky berou hodnoty z výstupu (kategorie Zboží.cz) a ne hodnoty ze vstupu (kategorie dle webu). Snad to dává trochu smysl :slight_smile:

1 Like

Tak tady bude možná problém v pořadí pravidel. Zkuste to naplnění CUSTOM_LABEL_0 elementu přesunout nad pravidlo, kterým v CATEGORYTEXTu měníte hodnoty dle stromu kategorií Zboží.cz.
Po přegenerování dat to již bude určitě fungovat.

1 Like

Paráda, už to funguje. Díky moc za radu!! :slight_smile:

2 Likes