Vnořené elementy ve vlastním formátu

Ahoj, potřebuji do feedu ve vlastním formátu dostat vnořené tagy. “xxx|xxx”, které jsem našel v souvislosti s Shoptet feedem, mi nefunguje.
Existuje na to nějaký postup?
Díky.

O jaké tagy se konkrétně jedná?

Je to pro Mall XML feed na jejich MP.
Hodnoty mám ve vstupním feedu, jen jako standardní elementy a vstupní feed neumím takto editovat.

<MEDIA>
   <URL>
   <MAIN>

a


<PARAM>
   <NAME>
   <VALUE>
2 Likes

Děkuji za upřesnění. Obecně se zanořené elementy v Mergadu vytváří přes svislítkovou notaci jak píšeš, tedy např. PARAM|Velikost, INFORMATION_PARAMETER|Barva, atd., ale musí to být v daném formátu předchystané a podporované ze strany Mergada.

Nejde to tedy použít vždy a ve všech formátech. :frowning:

Konkrétně pro Mall Marketplace nemáme v tuto chvíli v Mergadu předchystaný formát, takže nebude fungovat přidání elementů s názvy: MEDIA|URL a MEDIA|MAIN, přesněji řečeno nedocílí se tím zanořené struktury ve výstupním feedu.

Pro Mall Marketplace v tuto chvíli doporučujeme použít feed ve formátu Heureky, který Mall.cz i Mall.sk dokáže načíst a zpracovat. Více ve druhém vlákně tady na fóru: Mall Marketplace - MALL XML Feed - #19 od ludekvolejnik

Děkuji za odpověď.

Doplňující otázka: co když budou zanořené elementy již ve zdroji? Jak se s tím MERGADO popere?

Chce to vyzkoušet, ale může se stát, že je MERGADO nenačte. Například když jsem přidával jeden feed přes definici vlastního formátu a bylo v něm:

<media>
    <image>...</image>     
    <image>...</image>
</media>

tak i když jsem nastavil mapování, že image je obrázek produktu, do Mergada se tyto zanořené elementy vůbec nedostaly a nahrál se jen prázdný element media

Pozn.: řešením bylo element media v definici vlastního formátu skrýt a tím se image “posunul” na první úroveň a pak už se obrázky do Mergada dostaly, jen už tam nebyla zachována ta původní struktura feedu.

Je to však u každého feedu jiné, proto bych doporučil raději vyzkoušet. :innocent: