Definice kategorie pro Mergado marketing pack pro Prestashop

Inzerujte na PrestaShopu pomocí MERGADO Packu. Nemusíte nic programovat, modul jednoduše nainstalujete a nastavíte. S Mergadem vytvoříte feedy pro stovky různých srovnávačů. Váš e-shop tím snadno dostanete na všechny důležité marketingové kanály. Přečtěte si, jaké novinky modul vydal, a proberte s námi všechno, co vás na jeho využívání zajímá.

Je škoda, že ve starší verzi PrestaShopu, tento modul nefunguje. Testováno na verzi 1.5.6.2.

Už funguje. :blush:
Právě jsme vydali novou verzi modulu s podporou PrestaShopu 1.5, přehled dalších novinek a možnost stažení nejnovější verze modulu je zde: www.mergado.cz/prestashop

Ahoj,
testuji modul 1.4.0 na PrestaShopu 1.7.1.0, v detailu produktu nelze uložit upravené vlastnosti (features) …
Díky předem za fix! :slight_smile:
Tomáš

Ahoj,

moc by se mi hodila podpora multistore. Uvažujete o tom?

Díky :slight_smile:

Ahoj,

tohle není chyba našeho modulu. Jde o chybu v prohlížeči Chrome, resp. tento prohlížeč přestal podporovat javascriptovou funkci, která se v PrestaShopu používá a v Chrome je označena jako “deprecated”.

Klidně to vyzkoušej ve Firefoxu nebo Safari, tam se taková chyba neobjevuje.

Jen FYI - předal jsem námět na podporu multistore vývojářům a podívají se na technickou náročnost řešení.
Nemůžu tedy zatím nic slíbit, každopádně prozkoumáme, zda to půjde realizovat.

Je tu ještě někdo, kdo by uvítal fungování modulu MERGADO marketing pack pro PrestaShop v režimu multistore? :slight_smile:

Ahoj Luďku,

díky za odpověď. Testoval jsem na FF 54.0 a Edge i IE a atributy skutečně uložím pouze za předpokladu, že je modul MERGADO Marketing Pack vypnutý…

Tomáš

Díky za doplnění výsledku testů z dalších prohlížečů, jenže problém je v tom, že modul u vlastností produktů nic neovlivňuje (není v kódu té stránky vůbec implementovaný), takže by nemělo ukládání souviset s tím, zda je modul vypnutý nebo zapnutý.

Navíc bez uvedení konkrétního chybového hlášení nebo nejlépe screenshotu s chybou nemám co nahlásit vývojářům k prověření. Podle popisu se zdá, že jde o chybu jak jsem uvedl, tedy nezpůsobenou modulem.

Pokud tedy můžeš poslat (klidně přes soukr. zprávu zde v rámci fóra) nějaký screenshot s chybovým hlášením, kde bude vidět, že ten modul něco u vlastností produktů ovlivňuje, tak by to bylo perfektní.

Pozn.: v Chrome či Firefoxu lze pomocí F12 spustit “konzoli” a tam by byly případné JS chyby vidět. Jejich zkopírování nebo screenshot by měly odhalit, o jakou chybu jde.

Konzole mlčí… :slight_smile: Nicméně asi jsem na to přišel:
modul jsem nainstaloval (tedy ve stavu “enabled”) a neprováděl jsem žádnou jeho další konfiguraci (jazyk, stat.xml, měřící kódy, vygenerování feedu) - v tomto stavu se neukládala data při editaci atributů v produktu, poté jsem na zkoušku nastavil nějaké hodnoty a feed vygeneroval a update produktových atributů již funguje… takže soráč, je logické že pro užívání modul nějak nastavím, ale nenapadlo mne, že “blank” instalace může něco takového způsobit… každopádně díky za podporu
Tomáš

1 Like

To máte moc složité. A neříkáte všecko. Já jsem z toho vyrozuměl, že se jedná o 2 části.
Jedna generuje xml feed se zbožím z obchodu. Ta druhá nevím proč tam je. Jenže vy tam pletete pojmy export, feed. My jsme to nedělali. My nevíme, jak jste si pojmenovali ty části ve vašem podniku. Prostě chaos. Já musím mít jasno, než se do nečeho pustím. Prostě nezačnu dělat nic, když nevím, co dělám. Tak to prosím opravte. Ten návod zkrátit na polovinu a na začátku definici, co je co.