Element GIFT

Základní informace

Element GIFT obsahuje textový popis dárku zdarma k produktu. GIFT může být ve feedu vícekrát, pokud jsou všechny tyto dárky k produktu zdarma, bez dalších podmínek pro jejich získání.

U více elementů GIFT je možné rozlišit jednotlivé dárky pomocí vnořeného atributu ID. Každý dárek tak může mít volitelně svůj identifikátor.

Maximální délka textu v elementu GIFT je 250 znaků.

Jak pracovat s atributem ID elementu GIFT v Mergadu?

V Mergadu se před název atributu přidává znak: @, základní cesta k atributu ID pod elementem GIFT by ve výběrech či pravidlech vypadala takto:
GIFT | @ID

Časté dotazy

Nápověda k elementu GIFT

  • Na našem diskuzním fóru máme vytvořený štítek gift, pod kterým najdete další informace k tomuto elementu a vyřešené dotazy od uživatelů Mergada, viz Téma gift
  • Na Mergado blogu máme samostatné téma věnované elementu GIFT s mnoha užitečnými články, viz Jak na element GIFT | Mergado.cz

Pokud by vás k elementu GIFT zajímalo něco dalšího, napište nám váš dotaz níže do vlákna nebo na e-mail technické podpory.

Co kontroluje Mergado Audit u elementu GIFT

  • Zda element GIFT neobsahuje co není dovoleno, například text “sleva” (dárkem k produktu nemá být sleva ani služba).
  • Maximální povolenou délku 250 znaků.

:bulb: Vyzkoušejte si Mergado Audit XML feedu pro Heureku a pokud se vás některé z těchto chyb elementu GIFT týkají, můžete si feed pro Heureku opravit v Mergado Editoru.

:ring_buoy: Nebudete-li si vědět rady, stačí kontaktovat naši technickou podporu.