Hromadné přepisování dle výběrů

Popis
Toto pravidlo umožňuje zcela přepsat původní hodnoty elementu a nastavit nové hodnoty, které budou různé pro jednotlivé výběry produktů. To vše jen v jednom pravidle. Jde o velmi užitečné pravidlo, které patří mezi často používané.

Pokud je produkt obsažen ve více výběrech, bude použita poslední uvedená hodnota.
 

Použití
Pokud si na stránce Produkty rozdělíte sortiment do cenových hladin (cena do 1000 , 1000 - 3000 , 3000 - 5000 , cena nad 5000 ) a budete následně chtít nastavit různou cenu za proklik těmto skupinám produktů, s pravidlem Hromadně přepsat dle výběru vše snadno nastavíte jen v jednom pravidle.

Stačí si zvolit element, který budete přepisovat (např. HEUREKA_CPC ) a následně na levé straně pravidla zvolíte konkrétní výběr produktů. Na pravé straně zadáte hodnotu pro zvolený element.

 
Příklad:

  • výběr cena do 1000 … cena za proklik: 5

  • výběr cena 1000 - 3000 … cena za proklik: 8

  • výběr cena 3000 - 5000 … cena za proklik: 11

  • výběr cena nad 5000 … cena za proklik: 15

 
Tip: Na levé straně můžete použít odkaz Předvyplnit levou stranu a tím se načtou všechny výběry produktů, které máte k dispozici. Nepotřebné řádky lze smazat ikonkou pro smazání daného řádku nebo je lze ignorovat a pokud nebude vyplněna i pravá strana pravidla, takový řádek se neuloží. Stačí vyplnit hodnoty pouze do těch řádků, které chceme uložit.