MERGADO Drive - informace

Co je MERGADO Drive

Aplikace MERGADO Store, která vám umožní do MERGADO Editoru napojit datové feedy, dostupné přes FTP. Podporuje jak situaci, kdy dodavatel dat potřebuje datový feed na FTP nahrát, tak to, kdy data na FTP poskytuje.

MERGADO Drive, logo

Stručný popis MERGADO Drive

Aplikace MERGADO Store, která vám umožní do MERGADO Editoru napojit datové feedy, dostupné přes FTP. Podporuje jak situaci, kdy dodavatel dat potřebuje datový feed na FTP nahrát, tak to, kdy data na FTP poskytuje. Skládá se ze dvou částí - repozitářů, kde jsou data uložena, a importérů, které data zpřístupňují pro další zpracování. Importér má vlastní plánovač, který umožní nastavit, jak často se mají data aktualizovat. Obvyklým využitím MERGADO Drive je zpřístupnění dat tak, že je z něj následně stahuje a zpracovává MERGADO Editor.

Odpovědi na otázky

Komu MERGADO Drive pomáhá

Komu MERGADO Drive pomáhá

MERGADO Drive poslouží zejména pracovníkům e-shopů při napojení dat dodavatelů do svých systémů. Případně agenturám, které e-shopům s tímto pomáhají.

Jak MERGADO Drive pomáhá

Jak MERGADO Drive pomáhá

MERGADO Drive umožní získat data z FTP. Pokud je FTP na serveru dodavatele, MERGADO Drive se umí na daný server pravidelně připojovat a feedy ukládat k sobě. Pokud dodavatel potřebuje na FTP datové feedy nahrát, poskytne mu MERGADO Drive potřebný repozitář. Následně datové feedy poskytne na URL tak, aby je mohl MERGADO Editor či jiný software stahovat a zpracovávat.

MERGADO Drive má vlastní plánovač stahování. Díky tomu dokáže vyřešit i situace, kdy datové feedy nejsou dostupné non-stop. Uživatel nastaví vlastní plánovač spouštění importérů na vhodné časy a věc je vyřešena.

Jaké protokoly podporuje MERGADO Drive

Jaké protokoly podporuje MERGADO Drive

MERGADO Drive podporuje FTP. Pokud byste potřebovali podporu rozšířit o další protokol, napište nám prosím podrobnosti na podporu, viz kontakty níže.

Kolik stojí (cena)

Kolik stojí (cena)

Cena je 286 CZK / 11 EUR resp. odpovídající částky v jiných měnách za měsíc.

Kontakty

Jak vypadá MERGADO Drive

1 Like