Pridani meny (CZK) do Vypoctu ceny

Ahojte,

snazim sa zmenit cenu pre Google Merchant feed.

Aktualna cena: G:PRICE = 1000 CZK
Mam pravidlo na zmenu ceny (VYPOCET) - %G:PRICE%*0,85

Vo vystupnom feede vidim ale iba 850, bez CZK
Ked som urobil druhe pravidlo, ze chcem pridat k G:PRICE este CZK, v mergade vidim sice na vystupnom elemente 850 CZK, ale priamo v XML aj po vsetkych pregenerovaniach a aplikacii pravidiel vidim iba <g:price>850</g:price>, tj. stale tam chyba to CZK

Viete mi prosim poradit, ako zmenit Vypoctom cenu so zachovanim aktualnej meny?
Diky

Pokud to je vidět v MERGADU u výstupních hodnot, tak by to mělo být stejně i ve výstupním feedu. :thinking:
Nekoukáš na ten výstupní feed v prohlížeči, kde může být stránka nekešovaná a nezobrazuje aktuální obsah, pokud se nedá pořádný refresh? :bulb:

Každopádně výpočtové pravidlo měnu odstraní, s tím nic neuděláme, je třeba si ji tam následně doplnit zpět přepisovacím pravidlem.

:point_right: Důležité je pořadí pravidel, aplikují se postupně shora dolů, takže to doplnění měny by mělo být v tabulce pravidel níže, pod tím výpočtovým pravidlem.

:exclamation: Samotné aplikování pravidel neovlivní data ve výstupním feedu, to zajistí pouze přegenerování v levém menu projektu:
Nastavení → Přegenerování → Přegenerovat změněné / Přegenerovat vše
Nebo automatické přegenerování co provádí MERGADO samo.
Více o jednotlivých typech přegenerování píšeme na blogu: Ovládnutím všetkých možností pregenerovania dát urýchlite načítanie zmien v Mergade | Mergado.sk - jestli nebyl problém v tomto.