Přidání odkazu do

Dobrý den, potřebovala bych k výrobkům z konkrétní kategorie, vložit do dlouhého popisku link. Můžete mi poradit jak na to? Děkuji Tereza

Jasně, použijte přeposovací pravidlo, videonávod jak funguje viz Mergado Nápověda - Jak používat pravidlo Přepsat - YouTube Tím si link vložte do dlouhého popisku.

Případně, kdyby přepisovací pravidlo nepomohlo/nestačilo, uveďte prosím nějaký více konkrétní příklad co potřebujete docílit.

Děkuji, podle návodu se mi přepsal veškerý text. Já bych ale potřebovala ke stávajícímu textu přidat text s odkazem na jinou stránku.

Pokud máte popis například v elementu DESCRIPTION a odkaz v elementu LINK tak by mohlo pravidlo


(tohle je i ve videu vyse)
Pokud odkaz nemate v elementu, tak ho tam jen vepsat

Pripadne poslete ukazku jak by mel vysledek vypadat.

3 Likes

jak prosím vytvořím element s odkazem? Potřebuji aby se v popisu zobrazoval text Velikostní tabulka: dětské oblečení s odkazem na stránku - Velikostní tabulka: dětské oblečení - Glosář od A do Z | MALL.CZ

Třeba takto:

<a href="https://www.mall.cz/slovnik-pojmu/detail?term=Velikostn%26iacute%3B+tabulka%3A+d%C4%9Btsk%26eacute%3B+oble%C4%8Den%26iacute%3B">Velikostní tabulka: dětské oblečení</a>

a pokud by se měl odkaz otevřít v novém tabu prohlížeče, tak doplňte ještě target:

<a href="https://www.mall.cz/slovnik-pojmu/detail?term=Velikostn%26iacute%3B+tabulka%3A+d%C4%9Btsk%26eacute%3B+oble%C4%8Den%26iacute%3B" target="_blank">Velikostní tabulka: dětské oblečení</a>

Add images

To, co jste mi poslal nemohu uložit, hlásí to chybu (viz přiložené printscreeny). ![ScreenShot_2|690x362](upload://lPnrW55exW5qurjNEZrK4qXVQys.jpeg) ![ScreenShot_1|690x376](upload://zyLhv6adiL6GbWfQ2UlqwemBcjB.jpeg)

Screenshoty nahrané nevidím, zkuste to prosím znovu, příspěvěk by mělo být možné editovat a nahrát vše znovu.

1 Like

Zajímavé… Zkusil jsem použít v odkazu adresu přímo s diakritikou:
https://www.mall.cz/slovnik-pojmu/detail?term=Velikostní+tabulka:+dětské+oblečení
a funguje, takže řešením by bylo tohle:

Pozn.: v pravidle jsem Vám to rovnou nastavil.

Díky za nastavení, akorát se to zobrazuje pouze jako text, bez funkčního odkazu. Odkaz v popisu

Tohle už musíte zjistit u Mall.cz, proč odkaz v popise zruší a zda je nějaký způsob, jak se na velikostní tabulku v popisu produktů odkázat.
Z hlediska nastavení ve feedu to máte připravené tak, že je odkaz funkční. Mall zřejmě při zobrazení popisu v e-shopu odstraňuje HTML značky, takže tam zůstane jen obyčejný text.