Feed marketing :: LIVE

Vlákno pro drobné zprávičky, nápady, jam čas plyne.

@group_feedmarketing rád bych upozornil na nenápadný release #apps:bidding-fox-elements. Tým nasadil nové elementy s informacemi o zboží tak, jak ho vidí #heureka a #zbožícz. Seznam nových elementů je hodně dlouhý. Viz včerejší článek s oznámením od @dominikapostavova (spodní část). Ta data mi přijdou super. Žel mám teď napilno tolik, že příklady využití nemohu udělat hned. Tak se k tomu třeba dostanou v budoucnu. Nebo mne zastoupíš ty. Třeba na svůj blog. Nebo sem. Jak ti bude vyhovovat :smile:

Zkrátka mi tenhle release přišel pozoru-hodný.
Drž se.

2 Likes

Ahoj, můžu jenom dotázek? Ta data se tahají odkud?

1 Like

Ahoj,

záleží, která data myslíš.

S jakými daty Bidding Fox Elements pracuje

• Heureka statistická XML
  • Heureka Sortiment report
  • Google Analytics
  • informace o produktech
  • datum a čas
  • aktuální předpověď počasí (CZ, SK, PL, DE)
  • kurzy měn
  • data z karet produktů na Zboží.cz a Heureka – API obojí
  • statistiky Zboží.cz – API
1 Like

hlavně data z karet produktů mě zajímaly :slight_smile: pokud jsou z api, tak to dává velký smysl :slight_smile:

2 Likes

Před časem jsem tu publikoval návody na využití dat z Bidding Fox Elements (I II III IIII). Na jejich princip navazuje a širší možnosti přináší novinka, kterou oznámila @dominikapostavova v tomhle článku.

Nově se #bidding-fox-elements totiž naučily nastavovat jaké informace do “tabulky” s daty pošlou. A dat je víc. Celkem nyní posílají toto:

#heureka

• pozice
  • název e-shopu
  • cena
  • dostupnost
  • dárky
  • garance vrácení
  • cena dopravy
  • Heureka košík
  • hodnocení e-shopu
  • ověřeno zákazníky

#zbozi-cz

• pozice
  • ID e-shopu
  • cena
  • dostupnost
  • cena dopravy

Princip práce je obdobný, jako jsem psal dříve.
Nově lze využít další data navíc. Kapku nestíhám, takže konkrétní návody nenapíšu hned. Zkoušení je na tobě :wink:

3 Likes
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt