Heureka - přepis manufacturer na ostatní - výstupní data

ahoj, přidal jsem pravidlo na výstupní data, aby se produkty, u kterých po aplikaci pravidel, zůstal prázdný element manufacturer doplnilo “ostatní”. Bohužel při aplikaci mi tam pořád svítí stejný počet produktů bez výrobce a ani v produktech změnu nevidím.
Nevíte, co může být špatně? Děkuji. :slight_smile:

M.

Ahoj, to by chtělo vice informací.
Například screenshot toho pravidla, výběru a kde mezi pravidly to konkrétní pravidlo je…

1 Like

Tipl bych si:

  1. pořadí pravidel (je v době zpracování pravidla u některých produktů na výstupu prázdný MANUFACTURER? ; nepřepíše pravidlo nějaké pozdější?),
  2. špatný výběr (je u výběru opravdu nastaveno, že je na výstupní data? ; je v pravidle zvolen správný výběr?),
  3. špatný element v pravidle (je v pravidle zvolen správný element?)

Něco z toho nejspíš bude příčinou. :wink:

Díky za odpověď.
Pravidlo je poslední v pořadí, viz. screen.

výběr je dělaný na výstupní hodnoty a tento výběr je v pravidlech nastavený viz. screen.

element v pravidle je nastavený dobře. :frowning:

nechal jsem to ted jeste jednou projet přegenerováním a pošlu tam audit, třeba to bylo jen chvilkové… každopádně moc díky za odpovědi, oběma. :slight_smile:

1 Like

V tom případě bych počkal a koukl znovu. Zkus vyhledat MANUFACTURER = "Ostatní" pro výstup a uvidíš

Mně přijde zajímavé, že na screenshotu s pravidly je typ pravidla Najít a nahradit, ale v detailu pravidla vidím typ Přepsat. Jestli není typ pravidla nějak špatně uložený. :thinking:

Každopádně mělo by to být pravidlo typu Přepsat. Jinak mi přijde podle screenshotů vše ostatní ok.

1 Like

Díky! Jako kouzlem se to po přegenerování chytlo, takže vše ok. díky všem! :slight_smile:

3 Likes