Jiný vstupní a výstupní feed?

Dobrý den,

znám MERGADO zatím jen z povídání, nyní se do něj snažím více dostat. A narazil jsem na jeden problém. Snad mi zkušení odpustí patrně triviální dotaz, nenašel jsem ale řešení :frowning:

Mám feed ze Shoptetu, analyzoval jsem jej Mergadem, nastavil jsem, že má být vstupní typ Shoptet.CZ, výstupní také Shoptet.CZ. Když bez jakýchkoliv jiných pravidel udělám v podstatě kopii feedu, je ten výstupní feed jiný, chybí například <CATEGORY> zcela. Dělám asi z neznalosti něco špatně :frowning:

V podstatě mi jde nyní o to, abych přečetl Mergadem vstupní feed, na základě pravidel, které si, předpokládám, mohu dále vytvářet, si přeložil CZ názvy kategorií na SK názvy kategorií a výstupní feed uložil ve zcela totožném tvaru, jen s SK texty.

Trkněte mě někdo, prosím. Díky.

Dobrý deň,
o aký e-shop sa jedná? Pokiaľ by ste to radšej chceli riešiť súkromne a nie tu na fóre, napíšte nám na MERGADO@MERGADO.cz. Pozrieme sa na to. Ďakujem.

1 Like

Děkuji vám za rychlou reakci, poslal jsem Vám email.

1 Like

Dostal jsem se trochu dále. Importuji jiný XML feed, ten, když “přejedu” Mergadem, dostanu již stejný feed. Jenže mám další problém.

Nastavil jsem si pravidlo na přejmenování kategorie. To pravidlo to udělá, ale jen v prvním výskytu <CATEGORY> v rámci jednoho uzlu. Mám <CATEGORIES> a v tom několik <CATEGORY> v rámci jednoho <SHOPITEM>. Byl bych rád, aby mi to hledalo a nahrazovalo i v těch dalších uzlech <CATEGORY>.

Umí to nějak MERGADO, prosím? Nebo mám smůlu? Nenašel jsem zatím :frowning:

Moc díky.

Dobrý den,

pravidlo pro hromadné přejmenování kategorií pracuje opravdu jen s prvním výskytem, jelikož Heureka, Zboží i většina dalších srovnávačů pracují s logikou, že jedno zboží by mělo být pouze v jedné kategorii.

1 Like