Shoptet XML - nenačítá element STOCK

Od rána se snažím přidat feed od dodavatele pro Shoptet, ať dělám co dělám nenačtou se mě počty kusů na skladě, MERGADO vždy rozpozná, že feed je pro shoptet a počet kusů nenačte.
Pokud feed od dodavatele naimportuji přímo do shoptetu, je vše OK, počty kusů se načtou.
Na vstupu do Mergada taky STOCK vidím. Už nevím co dál, půjdu na pivo a budu doufat, že někdo poradí :slight_smile:

Jsem rád, že píšeš.
Ale bohužel jsis vybral státní svátek, kdy po něm následuje druhý. Kromě nejkrutějších průšvihů, budeme mít kluky z vývoje k dispozici až v pátek. Nicméně pošli prosím na MERGADO@MERGADO.cz adresu XML feedu a větičku co jsi napsal zde. @ludekvolejnikne to mrkne.

Děkuji.

Dobrý den,
kolega Vám v pátek psal mail, kde se ptal na název eshopu, aby to mohl prověřit. Mohl byste nám jej prosím poslat? Pokud se Vám eshop do Mergada nepodařilo nahrát, tak Vás popsosíme i o URL feedu. V rámci ochrany Vašich dat jej prosím pošlete raději mailem.

Děkujeme.

Jakub, MERGADO support

1 Like

E-mail mně nikdo od Mergada nepsal ani v pátek ani nikdy jindy, já jsem psal hned ve středu odpověď na předchozí příspěvek včetně adresy feedu na adresu MERGADO@MERGADO.cz . Bohužel žádné odpovědi jsem se nedočkal, pouze ve foru na webtrhu, kde jsem o víkendu sháněl radu se mně opět dostalo odpovědi ve stylu “slibem nezarmoutíš”. Takže děkuji, budu hledat pomoc jinde.

Rozumím, mrzí nás to.
Ve státní svátek jsme bohužel v kanceláři nebyli, přesto vidím v historii kolegova mailu tuhle zprávu.
Ale Vaše rozhodnutí pochopitelně respektujeme.

1 Like